Hakkımızda

Bir Mucizenin Hikayesi….

Mucizevi etkilere sahip DUADERM ürünlerimiz, Babamızın geçirmiş olduğu uzun süreçli hastalığı sebebiyle oluşan yatak yaralarını iyileştirme çabalarıyla doğmuştur. Bu süreçte reçeteli ve reçetesiz kullandığımız çeşitli kremler sonuç vermeyince, Annemizin büyük özveriyle bir çok doğal bitki karışımları denemeleri neticesinde, muhteşem sonuçlara varılan DUADERM ürünlerinin temeli atılmış oldu.

Mevcut formüle ilaveten 8 yıllık çalışmalarla yüksek kimya mühendisleri, kozmetolog, eczacılar tarafından yapılan ar-ge faaliyetleri sonucunda bugünkü DUADERM ürünlerinin güncel formülasyonlarına ulaşılmıştır. Bugün ise kozmetoloji ve teknolojinin birleşimi ile hijyenik laboratuvar ortamında geliştirilen doğal ve eşsiz formülü ile son halini alan DUADERM ürünleri, tüm yasal sınırlar içerisinde ve sağlık koşullarına uygun ISO 9001:2008 onaylı Yeditepe Üniversitesi Kozmetik araştırma ve üretim biriminde ar-ge faaliyetleri tamamlanarak, nihai tüketicilerimizle buluşmuştur. Duaderm ürünleri; Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik bölümünde yapılan genetik testler sonucunda 24 saat içerisinde %43 lük oranla cilt yapılarında iyileşme ‘‘tespit raporuna’’ sahip olan, dermatologlar tarafından reçete edilen dermokozmetik ürünlerdir. DUADERM ürünlerimizin etkileri, ilk kullanımdan itibaren yoğun bir şekilde hissedilmekte olup ve düzenli kullanıldığı takdirde olumlu sonuçları her geçen gün gözle görülür bir biçimde fark edilmektedir.

Duaderm; sizin sağlığınız için doğal, güvenilir, kaliteli, kullanımı kolay ve yüksek performanslı ürünler sunar…

VİZYONUMUZ…

Dermatoloji alanında En iyi, En değerli ve En kalıcı çözümler üreterek Tüm Dünyada müşterilerimizin ilk tercihi olmak

MİSYONUMUZ…

Doğal cilt bakımındaki bilgimizi genişletip istisnai ürünler yaratarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yüksek kalite ve uygun fiyat politikamız sayesinde dünya çapında global bir firma olabilmektir.

Etkinliğimiz çevikliğimiz ve verimliliğimiz ile müşterilerimize, çalışanlarımıza dermatolojik alanda topluma kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

İpeksi bir dokunuş isteyenlerin hayatlarına dokunarak; cilt ve saç problemlerine kesin çözümler getirmek, yüzlerde gülümseme, bedenlerde mutluluk yaratmaktır…

 

Bültenimize Kayıt Olun

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu site WebWorks İstanbul tarafından hazırlanmıştır.