Gizlilik ve Güvenlik

İşbu Gizlilik Politikası ile duaderm.com.tr  aracılığıyla topladığımız kişisel bilgiler ve bunları nasıl kullandığımız ve koruduğumuz açıklanmaktadır.
Kişisel bilgilerinizi toplamamızı kabul ederek, websitesi aracılığıyla edinilen kişisel bilgilerinizin tarafınıza verilecek hizmetin güvenliği ve doğruluğunun tespiti, size ilave faydalar sunulabilmesi açısından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.
Bahsi geçen kişisel bilgiler; ad, soyad, cinsiyet, yaş, kullanıcı adı ve parola, eposta, kimlik, adres, kredi/banka kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik numarası, sipariş alıcı bilgilerini içeren bilgiler olmakla beraber, bunlarla sınırlı olmayıp ihtiyaçlara göre değişebilir. Bu bilgiler sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunacaktır.
Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile duaderm.com.tr dışındaki kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, duaderm.com.tr’nun kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.
duaderm.com.tr sitesinde bulunan formlarda girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
duaderm.com.tr ‘de yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.
Bu politikalar ile duaderm.com.tr  gizliliğinizi korumayı ve kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlamayı taahhüt eder.

Bültenimize Kayıt Olun

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu site WebWorks İstanbul tarafından hazırlanmıştır.